T : 58 346 36 80
aline-logo
aline_sygnet_2

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jako doświadczony zespół specjalistów dokładamy wszelkich starań, aby Twoje leczenie było skuteczne i komfortowe.

aline_Grulkowski_Mateusz

Mateusz Grulkowski

fizjoterapia stomatologiczna

Mateusz Grulkowski jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego specjalizacja koncentruje się na fizjoterapii stomatologicznej, a w szczególności na zaburzeniach czynnościowych narządu żucia.

Mateusz jest aktywnym uczestnikiem licznych konferencji i szkoleń z zakresu fizjoterapii stomatologicznej. Szczególnie warto wymienić jego udział w renomowanych szkoleniach, takich jak Master Level TMD, które skupiają się na diagnostyce i leczeniu zaburzeń narządu żucia, oraz CRAFTA i koncepcję Maitland, które rozszerzają jego umiejętności w obszarze terapii manualnej. Dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu w ciągłe doskonalenie, Mateusz pozostaje na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie fizjoterapii stomatologicznej. W swojej praktyce zawodowej Mateusz skupia się na odkrywaniu źródła problemów swoich Pacjentów i wdrażaniu kompleksowych działań, które umożliwiają realizację ustalonych wspólnie celów. Zależy mu na edukacji Pacjentów, ponieważ wierzy, że świadomość i zrozumienie procesów zachodzących w organizmie są kluczowe dla powrotu do zdrowia. Jego empatyczne podejście i umiejętność przekazywania wiedzy pomagają Pacjentom lepiej zrozumieć swoje dolegliwości i aktywnie zaangażować się w proces terapeutyczny.

W Centrum Aline Mateusz specjalizuje się w prowadzeniu fizjoterapii pacjentów z zaburzeniami w obszarze czaszkowo-twarzowym i czaszkowo-szyjnym. Jest wsparciem w leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, ortodoncji oraz ortognatyki. Jego umiejętności i doświadczenie pozwalają Pacjentom odzyskać pełną funkcjonalność i komfort w obrębie jamy ustnej.

Poza pracą zawodową, Mateusz znajduje radość i odskocznię w uprawianiu sportu. Jego największą pasją jest piłka nożna, której oddaje się z pasją i zaangażowaniem. Jednakże, jest również otwarty na inne dyscypliny sportowe i ceni aktywny tryb życia, który pomaga mu utrzymać równowagę między pracą a życiem osobistym.

Drodzy Pacjenci,

Aline – Centrum Nowoczesnej Ortodoncji i Stomatologii, znajduje się w pięknym obszarze Starej Oliwy, przy brukowanej ulicy Kaprów.

Osoby dojeżdżające samochodem:

– sugerujemy pozostawienie swojego samochodu przy ulicach Kaprów, Obrońców Westerplatte, Adama Asnyka albo Jana Husa

– parking: przy dworcu PKP Oliwa, przy wejściu głównym do Parku Oliwskiego

– uwaga: na terenie Starej Oliwy obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania

Osoby dojeżdżające tramwajem lub autobusem:

– nasze Centrum znajduje się 50 m od pętli tramwajowej oraz przystanków autobusowych

Osoby dojeżdżające SKM’ką:

– polecamy wysiąść na stacji Gdańsk Oliwa, a następnie spacerem udać się ulicą Poczty Gdańskiej w kierunku Alei Grunwaldzkiej, po przejściu której nasze w budynku po lewej stronie znajduje się nasze Centrum

Wejście do budynku:

– od ulicy Kaprów

– nasze Centrum znajduje się na I piętrze

– w budynku jest całodobowe ochrona, która pomoże Państwu trafić do gabinetu

– budynek, jak i dojście do dojście do lokalu jest przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami

– dodatkowo, w naszym Centrum znajduje się w pełni wyposażona łazienka dla osób niepełnosprawnych