T : 58 346 36 80
aline-logo
aline_sygnet_2

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jako doświadczony zespół specjalistów dokładamy wszelkich starań, aby Twoje leczenie było skuteczne i komfortowe.

Sandra Banaszewska

fizjoterapia stomatologiczna

Sandra Banaszewska jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii oraz ukończyła studia na kierunku techniki dentystyczne. To połączenie dwóch dziedzin daje jej unikalną perspektywę i umożliwia kompleksowe podejście do pracy z pacjentami stomatologicznymi. Jej praktyka opiera się na głębokim zrozumieniu indywidualnych potrzeb pacjenta i skupia się na skutecznej terapii, prowadzącej do szybkiego osiągnięcia zamierzonych celów.

Co wyróżnia Sandrę to nie tylko jej wszechstronna wiedza, ale także praktyczne doświadczenie zdobyte podczas pracy w prywatnych klinikach oraz podczas licznych kursów z fizjoterapii stomatologicznej i ortopedycznej. Pacjenci pod opieką Sandry mogą być pewni kompleksowej i starannej opieki. Współpracuje ona ściśle z innymi specjalistami z różnych dziedzin, aby zaplanować precyzyjny przebieg fizjoterapii i dobrać odpowiednie metody pracy, zapewniając pacjentom optymalne rezultaty.

Po godzinach Sandra uwielbia wyzwania! Doskonali swoje umiejętności w różnych dziedzinach sportu, takich jak wspinaczka skałkowa, snowboard czy squash. Nie tylko dba o swoje zdrowie fizyczne, ale także spędza czas ze swoim wspaniałym psem nierasowym o imieniu Piesia. To dodatkowa cecha, która podkreśla zaangażowanie Sandry w życie oraz jej pasję do pomagania innym i rozwijania siebie.

Drodzy Pacjenci,

Aline – Centrum Nowoczesnej Ortodoncji i Stomatologii, znajduje się w pięknym obszarze Starej Oliwy, przy brukowanej ulicy Kaprów.

Osoby dojeżdżające samochodem:

– sugerujemy pozostawienie swojego samochodu przy ulicach Kaprów, Obrońców Westerplatte, Adama Asnyka albo Jana Husa

– parking: przy dworcu PKP Oliwa, przy wejściu głównym do Parku Oliwskiego

– uwaga: na terenie Starej Oliwy obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania

Osoby dojeżdżające tramwajem lub autobusem:

– nasze Centrum znajduje się 50 m od pętli tramwajowej oraz przystanków autobusowych

Osoby dojeżdżające SKM’ką:

– polecamy wysiąść na stacji Gdańsk Oliwa, a następnie spacerem udać się ulicą Poczty Gdańskiej w kierunku Alei Grunwaldzkiej, po przejściu której nasze w budynku po lewej stronie znajduje się nasze Centrum

Wejście do budynku:

– od ulicy Kaprów

– nasze Centrum znajduje się na I piętrze

– w budynku jest całodobowe ochrona, która pomoże Państwu trafić do gabinetu

– budynek, jak i dojście do dojście do lokalu jest przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami

– dodatkowo, w naszym Centrum znajduje się w pełni wyposażona łazienka dla osób niepełnosprawnych