T : 58 346 36 80
aline-logo
aline_sygnet_2

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jako doświadczony zespół specjalistów dokładamy wszelkich starań, aby Twoje leczenie było skuteczne i komfortowe.

Joanna Zembrzuska

specjalista neurologopedii i wczesnej interwencji logopedycznej

Joanna Zembrzuska, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, to osoba o wszechstronnych zainteresowaniach oraz bogatym doświadczeniu w dziedzinie logopedii. Po ukończeniu studiów w 2008 roku ze specjalizacją logopedyczną, kontynuowała swój rozwój zawodowy, zdobywając dyplom Podyplomowych Studiów Neurologopedycznych w kolejnym roku na tej samej uczelni. Od wielu lat Joanna pracuje jako diagnosta i praktyk, koncentrując się głównie na motoryczno-sensorycznych aspektach zaburzeń mowy i karmienia.

Jej profesjonalizm podkreślają liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu terapii miofunkcjonalnej oraz pracy z pacjentami leczonymi ortodontycznie. Jest również certyfikowanym specjalistą i entuzjastą systemu regulatorów funkcji MFS, który wykorzystuje w swojej codziennej praktyce. Joanna Zembrzuska nie tylko udziela wsparcia logopedycznego dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym, ale również pracuje holistycznie, korzystając z wiedzy z dziedzin pokrewnych logopedii. Jej podejście do pracy opiera się na poszukiwaniu inspiracji do rozwoju zawodowego podczas codziennych interakcji z pacjentami. W ramach swojej pracy w Aline zajmuje się między innymi oceną miofunkcjonalną pacjentów leczonych stomatologicznie, terapią zaburzonych funkcji jamy ustnej oraz prowadzi konsultacje dotyczące rozszerzania diety u młodszych dzieci. Udziela również porad z zakresu terapii wad wymowy i innych trudności związanych z rozwojem mowy.

Poza pracą zawodową, Joanna znajduje czas na rozwijanie swoich zainteresowań literackich. Często czyta zarówno powieści, jak i literaturę non-fiction, aby następnie dyskutować o nich podczas spotkań w Dyskusyjnym Klubie Książki. Jej pasja do czytania nie tylko umila wolne chwile, ale również stanowi dodatkowe źródło inspiracji i wiedzy.

Drodzy Pacjenci,

Aline – Centrum Nowoczesnej Ortodoncji i Stomatologii, znajduje się w pięknym obszarze Starej Oliwy, przy brukowanej ulicy Kaprów.

Osoby dojeżdżające samochodem:

– sugerujemy pozostawienie swojego samochodu przy ulicach Kaprów, Obrońców Westerplatte, Adama Asnyka albo Jana Husa

– parking: przy dworcu PKP Oliwa, przy wejściu głównym do Parku Oliwskiego

– uwaga: na terenie Starej Oliwy obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania

Osoby dojeżdżające tramwajem lub autobusem:

– nasze Centrum znajduje się 50 m od pętli tramwajowej oraz przystanków autobusowych

Osoby dojeżdżające SKM’ką:

– polecamy wysiąść na stacji Gdańsk Oliwa, a następnie spacerem udać się ulicą Poczty Gdańskiej w kierunku Alei Grunwaldzkiej, po przejściu której nasze w budynku po lewej stronie znajduje się nasze Centrum

Wejście do budynku:

– od ulicy Kaprów

– nasze Centrum znajduje się na I piętrze

– w budynku jest całodobowe ochrona, która pomoże Państwu trafić do gabinetu

– budynek, jak i dojście do dojście do lokalu jest przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami

– dodatkowo, w naszym Centrum znajduje się w pełni wyposażona łazienka dla osób niepełnosprawnych